1 Saat Halı Saha Kaç TL?

Halı saha maçları her yaştan erkeğin en büyük tutkusudur.

Hafta içi günün stersini atmak ya da hafta sonu arkadaşlar ile eğlenceli anlar yaşama için rekabet içeren bir aktivite tercihinde ilk sıradadır. Maçlarda kendilerine özgü tasarlanmış halı sahalarda oynanır. Halı sahaları kullanma için belirli bir maliyet katlamak gerekir. 1 saat halı kaç TL; halı saha fiyatları her şehirde hatta her mahallede farklıdır.

Halı Saha Nedir?

Futbol sahalarının daha minimal hale getirilen ve zemini sentetik çim ile örtülen maç alanları halı saha olarak tanımlanır. Zeminde sadece sentetik çim kullanılmaz, kauçuk, doğal çim ya da kum kaplı olan halı sahalarda bulunur. Oneycenter halı sahalar oyuncuların maç esnasında en az zararı görmeleri için 1. kalite yapay çim kullanır.  Sahamızda maç öncesi ve maç sonrasında oyuncuların ihtiyacı olan her hizmet bulunur.

Halı Sahaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ünye-Fatsa halı saha fiyatlarını belirleyen etkenler verilen ekstra hizmetler ile şekillenir. Ücretler genelde kişi başı tespit edilir. Servis desteği veren halı sahalar fiyatları kendi arasında da farklılık gösterir. Her halı saha kendisini tercih edenlere verdiği hizmetlerden bazılarının maliyetini fiyatlarına yansıtır. Ünye-Fatsa halı saha kafeteryasında maç öncesi ya da sonrasında çay ikramı yapar. Topları ve kaleci eldivenlerini ücret almadan maç tutkunlarının hizmetine sunar. Ayakkabısında sorun olan oyunculara ayakkabı kiralama hizmeti vermekteyiz. Sizlerde yaşadığınız her soruna çözüm üreten ve kalitesi ile tanınan bir halı sahada maç yapma fırsatı için 0507 396 52 52 ve 0452 333 88 88 ulaşarak fiyat bilgisi alın ya da hemen rezervasyon yaptırın.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonHemen Arayın Randevu Alın