Avantajlı Hizmetlerimizle Ünye – Fatsa Halı Sahamızda Sizleri Bekliyoruz!

Ünye – Fatsa halı saha tesisimiz içerisinde siz müşterilerimiz için birçok avantajlı hizmetimiz mevcuttur. Bu avantajlı hizmetlerimiz aşağıdaki şekildedir:

  • Tesisimizden müşterilerimize servis olanağı sağlamaktayız.
  • Kiralık ayakkabılarımız vardır. Bu ayakkabılar, her kullanımdan sonra direkt olarak dezenfekte edilir ve o şekilde tekrardan kiralanır.
  • Müşterilerimiz tesisimizden kaleci eldivenlerini ücretsiz bir şekilde temin edebilirler.
  • Futbol toplarımız, FIFA onaylı orijinal Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig toplarıdır.
  • Kafeteryamız mevcuttur. Ayrıca ikram olarak çay vermekteyiz.
  • Ailece gelinebilecek bir tesistir.
  • Maç esnasında gerçekleşebilecek herhangi bir kaza durumunda anlık çözümler sağlayabileceğimiz çeşitli sağlık ekipmanlarımız mevcuttur.
  • Tüm sahalarımızda kameralarımız bulunmaktadır. Böylece tüm maç görüntüleri kayıt altına alınır. Talep edilmesi halinde müşterilerimize bu maç görüntülerini iletme hizmetimiz de bulunmaktadır. Müşterilerimiz maçın özetini izleyebilir, istediği pozisyon ve gollerin olduğu video kesitleri

Güvenli Bölgede Bulunan Ünye – Fatsa Sahamıza Kolay Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz!

Ünye – Fatsa halı saha tesisi için ulaşım oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca sahamız oldukça güvenli bir bölgede yer almaktadır. Halı sahamızın adresi Yüceler Mahallesi, Aşağı Orta Sokak, No: 33 / 1 Ünye – Ordu şeklindedir. Tesisimizden randevu almak ve arkadaşlarınızla güzel bir gün geçirmek isterseniz bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden kolaylıkla irtibata geçebilirsiniz. Oneycenter olarak telefon numaralarımız 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 şeklindedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonHemen Arayın Randevu Alın