Fatsa Halı Saha Maçlarında Spor Yapın ve Eğlenin

Fatsa bünyesinde yer alan halı sahamızda isteyen her kişi futbol maçı yapma imkanına sahiptir. Oneycenter oyun tesisi olarak ulaşım, rezervasyon gibi her türkü desteği sağlarız. Ulaşım desteğimiz ile futbol maçı yapmak isteyen kişilerin ancak ulaşım konusunda yaşadığı sıkıntıyı servis desteğimizle çözerek sadece kişilerin eğlenmesini amaçladık. Fatsa halı saha alanımız açık ve kapalı olmak üzere iki farklı çeşitten oluşur. Futbol maçı yapan kişiler açık veya kapalı halı saha alanlarımız da futbol maçı yapabilme imkanına sahiptir. Gençlerin, çocukların ve yetişkin bireylerin spor yapmasını aynı zamanda spor yaparken eğlenmelerini amaçlayarak futbol maçı yapabilecekleri temiz bir halı saha alanı oluşturduk. Temiz ve futbol için uygun olan halı sahalarımız Fatsa en iyi halı saha olmak için gereken tüm özelliklere sahiptir.

Fatsa Halı Saha Maçlarınızı Tekrardan İzleme Şansı

Fatsa’da yer alan halı saha alanımızda oynamış olduğunuz futbol maçlarının kaydını izleyerek tekrardan o anıları yaşıyormuş gibi hisleri yaşayabilirsiniz. Oneycenter oyun tesisimizde bulunan halı sahamız içerisinde oynanılan maçlar kayda alınır. Fatsa halı saha sistemimizde oynamış olduğunuz tüm maçlar ücretsiz bir şekilde kayda alınır ve sizin için tekrar izleme şansı bulunur. Futbol maçı içerisinde yaşadığınız tüm anılar kayıt alınarak özel bir ana sahip olmanız sağlanır. Maçların kayıt altına alınması halinde Fatsa en iyi halı saha olarak ön plana çıkar. Aynı zamanda halı sahamızda özel fotoğraf çekimi imkânı da sağlanır. Futbol maçı yaptığınız anlar için özel olarak fotoğraf çekimi sistemi ile anınızı uzun süre yanınızda tutma imkanına sahipsiniz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonHemen Arayın Randevu Alın