Fatsa Halı Sahada Eğlenceli ve Keyifli Zaman Geçirmek için Randevu Oluşturun!

Fatsa halı saha tesisimizden randevu alarak dostlarınızla eğlenceli ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Randevu oluşturmak için 2 yöntem mevcuttur. Bunlardan ilki telefon numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçmenizdir. Telefon numaralarımız 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 şeklindedir. Bu numaralardan birini arayarak halı sahamız için randevu alma isteğinizi belirtmeniz yeterlidir. Diğer bir yöntem ise Oneycenter internet sayfası üzerinden randevu oluşturmaktır. Bunun için ise ilk olarak internet sayfamıza giriş yaparak sağ üst köşede yer alan “Rezervasyon Oluştur” seçeneğine tıklamalısınız. Ardından sizden talep edilen bilgileri ilgili alana girerek işlemlere devam etmelisiniz. Tüm bu adımları uygulamanız halinde randevunuz oluşturulmuş olacaktır.

Kaliteli Hizmetlerimizle Fatsa Halı Saha Sizleri Bekliyor!

Fatsa en iyi halı saha olarak bilinen halı sahalarımız, 2 çeşittir. Fatsa halı saha tesisimizde açık ve kapalı olmak üzere 2 çeşit sahamız bulunmaktadır. Kapalı sahamızın ölçüleri 30 m x 50 m şeklinde iken açık sahamızın ölçüleri 45 m x 75 m şeklindedir. Oyuncular kapalı sahamızda 6 – 6 ve 7 – 7 şeklinde oynanabilirken açık sahamızda ise 8 – 8 ve 9 – 9 şeklinde rahatlıkla oynanabilmektedir. Ayrıca açık ve kapalı saha fark etmeksizin tüm sahalarımızda kameralar bulunmaktadır. Bütün maçlar kayıt altına alınır. Böylece müşterilerimizin talep etmesi halinde görüntüleri iletmekteyiz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonHemen Arayın Randevu Alın