Fatsa Halı Sahamıza Gelerek Arkadaşlarınızla Farklı Bir Deneyim Kazanın!

Fatsa halı saha tesisimizde pek çok avantajlı hizmet sağlamaktayız. Halı sahamızdan randevu alarak farklı bir gün geçirerek hem spor yapabilir hem de eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Oneycenter olarak 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçerek randevu oluşturmanız mümkündür. Tesisimizin adresi ise Yüceler Mahallesi, Aşağı Orta Sokak, No: 33 / 1 Ünye – Ordu şeklindedir. Fatsa en iyi hala saha tesisimize ulaşım ise kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Aynı zamanda sahamızın bulunduğu alan oldukça güvenilirdir. Ailece gelebileceğiniz halı sahamızda kafeteryamız bulunmaktadır. Kiralık ayakkabı ve ücretsiz eldiven gibi çeşitli hizmetlerimiz de mevcuttur.

Fatsa Halı Sahamızda Eğlenirken Spor Yapmak için Bizlere Ulaşın!

Fatsa halı saha tesisimizde hem eğlenip hem de spor yaparak arkadaşlarınızla beraber keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Müşterilerimiz için tesisimizde birçok avantajlı hizmetimiz mevcuttur. Bu hizmetler aşağıdaki gibidir:

  • Servis olanağımız mevcuttur.
  • Kiralık ayakkabı hizmetimiz vardır. Kiralanan her ayakkabı, kullanıldıktan sonra dezenfekte edilmektedir. Ayrıca tesisimizden ücretsiz bir şekilde kaleci eldiveni temin edebilirsiniz.
  • Halı sahamızda müşterilerimize sağladığımız tüm futbol topları, FIFA onaylıdır. Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi toplarıdır.
  • Tesisimizde kafeteryamız vardır.
  • Çay ikramımız da bulunmaktadır.
  • Halı sahalarımızda yapılan bütün maçlar, kamera altına alınır ve kaydedilir. Bu sayede müşterilerimiz, maç görüntülerini talep edebilirler.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonHemen Arayın Randevu Alın