Halı Saha Fiyatları Ne Kadar?

Günümüzde kadınların da zevk aldığı etkinlerden biri halı saha maçları.

Erkeklerin en büyük zevklerinden biri maç yapmak bazı kadınların ise onları maç yaparken izlemek. Bu tutkudan asla vazgeçemeyenler için halı sahalar ortaya çıkmıştır. Halı sahalar farklı fiyatlar ile futbol severlere hizmet verirler. Halı saha fiyatları ne kadar; fiyatlar daima değişkendir, standart bir halı saha fiyatı bulunmaz.

Halı Saha Fiyatlarını Etkileyen Giderler Nelerdir?

Halı sahalar ayrımları ortadan kaldırır ve insanların bir hedef için çalışmasını sağlar. Özellikle yaşanan pandemi sonrası insanların stres atma ve çevreleri ile daha fazla zaman geçirme istekleri halı sahalara talebi yükseltmiştir. Ünye-Fatsa halı saha maçlarında amaç keyifli vakit geçirme ve rakibi yenmedir. Bunun için ödenmesi ücret ise halı sahaların bazı giderleri hesaba katılarak belirlenir. Bu giderlerin en önemlileri gece maçları için ışıklandırma, soyunma odalarında yer alan duş kabinlerinin ek maliyetleri ve servis hizmetinin olup olmamasıdır. Halı sahaların giderleri arasında yer alan bu hizmetler Oneycenter halı sahalarının fiyatlarını tespitte önemli olan unsurlardır.

Halı Saha Klişeleri Var Mıdır?

Halı sahalarda hemen hemen her maç öncesinde yaşanan durumlar vardır. Bu durumlar Ünye-Fatsa halı saha dahil halı sahaların tamamında meydana gelir. Halı saha geleneklerine dönüşen durumların bazıları;

  • Söz verip maça gelmeyenler ve yerlerine oyuncu bulma çabaları.
  • Her maçtan önce taktik belirleme ancak maç sırasında bu taktikleri unutarak her oyuncunun kendi istediği gibi oynaması ile kaybedilen maçlar.
  • Halı sahalarda gönüllü kaleci bulma zordur bu yüzden takımdaki her oyuncu zorunlu kaleci olur.

Halı sahaların klişeleri ile güzel anlar yaşamak için telefon numaralarımızdan 0452 333 88 88- 0507 396 52 52 irtibat sağlayın.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonHemen Arayın Randevu Alın