Ünye ‘de İlk ve Tek FİFA Onaylı Saha

Ordunun Ünye ilçelisinde bulunan Oneycenter misafirlerine doğanın için de temiz havada açık ve kapalı saha olmak üzere 2 farklı sahada maç keyfi sunuyor. Halı sahaların çimleri üst düzey malzemeden yapıldığı için maç keyfini arttırıyor

Ünye Nerededir

Ünye, Karadeniz Bölgesi’nde bulunan Ordu’nun bir ilçesidir. Kuzey sınırı Karadeniz olan ilçenin, güneyinde Akkuş ve Kumru, doğusunda Fatsa, batısında ise Terme, İkizce ve Çaybaşı yer almaktadır.

Ordu şehir merkezine 62 km mesafede yer alan ilçe, Samsun’a 89 km mesafede ve iki şehrin ortasındadır.

Ünye’ye karayolu ve havayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Karayolu ile ulaşım, özel araç ve şehirlerarası otobüsler ile gerçekleşmektedir. Havayolu ile ulaşım hem Ordu’da yer alan havaalanı hem de Samsun Havalimanı üzerinden yapılabilmektedir.

Oneycenter nedir?

Ülkemizin Karadeniz bölgesin de en büyük donanımlı ve kaliteli sosyal etkinlik alanı olmak için emin adımlarla kurulan bir tesistir bu tesis içerisinde bir adet FİFA dan onaylı açık saha bir adet kapalı saha ve ayrıca paintball sahasında kurulmuştur. Ordunun Ünye ilçesine kurulan Oneycenter online rezervasyon ve ayrıca servis imkanı da sunmaktadır.

Halı sahada yaptığınız maçları sahanın kenarlarındaki kameralar sayesinde izleye bilir arkadaşlarınızla yorumlaya bilirsiniz Oneycenter maçınızı biterdik den sonra size çay ısmarlıyor tüm misafirlere çay ücretsiz.

Açık halı saha Nedir

Açık halı saha dört bir tarafı tellerle kapalı olup üst kısmı ise file geldirilmiş sahadır ancak Oneycenter da bulunan açık halı sahanın üst kısmında file bulunmamaktadır sebebi ise yüksekten gelen paslar fileye çarpıp yön değiştirmemesi içindir.

Kapalı saha nedir

Kapalı saha tıpçı açık sana gibi neredeyse aynı yapım aşamalarına sahiptir tek farkı kapalı sahanın üst tarafı tamamen kapalıdır etrafı tellere sarılı olup üst kısmı ise demir ve branda ile kapatılmıştır kışın oynanacak maçlar için kapalı sahalar daha uygundur

İLETİŞİM BİLGİLERİ

0452 333 88 88

0507 396 52 52

info@oneycenter.com

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye – ORDU

 

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonHemen Arayın Randevu Alın