Ünye – Fatsa Halı Saha Tesisimizde Sizleri Eğlenceli Bir Gün Bekliyor!

Ünye – Fatsa halı saha tesisimizde, eğlenceli ve farklı deneyimler kazanacağınız bir gün için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaralarımız üzerinden randevu oluşturabileceğiniz gibi aynı zamanda Oneycenter internet sayfamız üzerinden de halı saha randevusu alabilirsiniz. Telefon numaralarımız üzerinden randevu oluşturmak için 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir, randevu oluşturma talebinizi iletebilirsiniz. İnternet sayfamızdan randevu almak için ise Oneycenter sitemize giriş yapmanız gerekir. Daha sonrasında sağ üst kısımda yer alan “Rezervasyon Oluştur” seçeneğine tıklayarak sizden talep edilen bilgileri ilgili alana girmeniz yeterli olacaktır.

Güvenli Bölgede Bulunan Ünye – Fatsa Halı Sahamıza Kolay Bir Şekilde Ulaşım Sağlayabilirsiniz!

Ünye – Fatsa halı saha tesisi oldukça güvenli bir bölgede yer alır ve ulaşım kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Adresimiz ise Yüceler Mahallesi, Aşağı Orta Sokak, No: 33 / 1 Ünye – Ordu şeklindedir. 1 tane kapalı saha ve 1 tane de açık saha olmak üzere iki çeşit halı sahamız mevcuttur. Kapalı sahamızın ölçüleri 30 m x 50 m şeklindedir. Açık sahamızın ölçüleri ise 45 m x 75 m şeklinde olmaktadır. Kapalı sahamızda 6 – 6 ve 7 – 7 olacak şekilde oynanabilirken açık sahamızda ise 8 – 8 ve 9 – 9 şeklinde oynanabiliyor.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonHemen Arayın Randevu Alın