Ünye – Fatsa Halı Sahamızda Arkadaşlarınızla Kıran Kırana Mücadele Sizleri Bekliyor!

Ünye – Fatsa halı saha tesisimizden randevu oluşturarak arkadaşlarınızla eğlenebilir ve kıran kırana mücadele edebilirsiniz. Randevu oluşturmak için bizleri telefon numaralarımız üzerinden arayabilir ya da internet sayfamız üzerinden kolay bir şekilde randevu oluşturabilirsiniz. 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 olmak üzere Oneycenter olarak iki tane telefon numaramız bulunmaktadır. Bu numaralar üzerinden bizlere ulaşarak randevu alma isteğinizi belirtebilirsiniz. Aynı zamanda Oneycenter internet sitemize giriş yapıp sağ üst kısımda yer alan “Rezervasyon Oluştur” sekmesi üzerinden randevu alabilirsiniz. Tesisimizde, müşterilerimizin talep etmesi doğrultusunda maç görüntülerini iletme hizmetimiz de bulunmaktadır. Halı sahalarımızda bulunan kameralar sayesinde oynanan bütün maçlar, kamera ile kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz maçın özetini izleyebilir, tüm pozisyonların ve gollerin gerçekleştiği video kesitlerini alabilirler. Aldığınız video kesitlerini ise istediğiniz platform üzerinden paylaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

Ünye – Fatsa Sahamızın Uygun Fiyatlı Hizmetleriyle Oyunun Keyfini Doyasıya Çıkarın!

Ünye – Fatsa halı saha tesisi tarafından belirlenen uygun fiyatlı hizmetlerimizle arkadaşlarınızla beraber siz de maçın keyfini daha fazla çıkarabilirsiniz. Halı saha fiyatlarımız, servisli ve servissiz olmak üzere iki şekilde belirlenmiştir. Ünye – Fatsa halı saha hizmetlerimiz için servisli fiyatlarımız 35 TL iken servissiz fiyatlarımız ise 30 TL olarak belirlenmiştir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Arayın Randevu Alın