Ünye – Fatsa Halı Sahamızda Eğlence Sizleri Bekliyor!

Ünye – Fatsa halı saha tesisimizde oldukça eğlenceli ve keyifli bir gün geçirmek için randevu oluşturabilirsiniz. Tesisimizde, müşterilerimiz için birçok hizmet mevcuttur. Müşterilerimize servis imkânı sunmaktayız. Kiralık ayakkabılarımız mevcuttur. Ayakkabılar, her kullanımı sonrasında dezenfekte edilerek kiralanır. Ayrıca müşterilerimiz, ücretsiz bir şekilde kaleci eldiveni temin edebilirler. Kullanılan bütün futbol topları, FIFA onaylı orijinal Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi toplarıdır. Halı sahamız çevresinde kafeteryamız mevcuttur. Ailecek gelinebilen tesisimizde, çay ikramı da bulunmaktadır. Maç sırasında oluşabilecek sakatlık ya da kaza olması halinde, geçici çözümler sağlayabilecek sağlık ekipmanlarımız vardır. 1 tane kapalı ve 1 tane açık olmak üzere 2 çeşit sahamız mevcuttur. Ünye – Fatsa halı saha tesisi için randevu oluşturmak isterseniz bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Oneycenter olarak iletişim numaralarımız ise 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 şeklindedir.

Ünye – Fatsa Halı Sahamız ile Hem Eğlenin Hem Spor Yapın!

Ünye – Fatsa halı saha için bizlerle iletişime geçerek kolay bir şekilde randevu oluşturabilirsiniz. Ünye – Fatsa halı saha tesisi için randevu almak istediğiniz her zaman bizimle 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 numaraları üzerinden irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Aynı zamanda bu numaralarımız üzerinden halı sahamız hakkında merak ettiklerinizi sorabilir, fiyat alabilir ve adresi öğrenebilirsiniz. Tesisimizde bir kapalı saha bir de açık saha olmak üzere iki tane saha çeşidimiz mevcuttur. Halı sahaların ölçüleri ise aşağıdaki gibidir:

  • Kapalı sahamızın ölçüleri 30 m x 50 m,
  • Açık sahamızın ölçüleri 45 m x 75 m şeklindedir.

Kapalı sahamızda 6 – 6 ve 7 – 7 olacak şekilde ve açık sahamızda ise 8 – 8 ve 9 – 9 olacak şekilde rahatlıkla oynayabilirsiniz. Halı sahamızın adresi ise Yüceler Mahallesi, Aşağı Orta Sokak, No: 33 / 1 Ünye – Ordu şeklindedir. Tesisimize ulaşım kolay ve oldukça güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir.

Ünye-Fatsa halı saha, Ünye-Fatsa halı saha tesisi

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonHemen Arayın Randevu Alın