Ünye – Fatsa Halı Sahamızda Eğlencenin Tadını Çıkarmak için Bizlere Ulaşın!

Ünye – Fatsa halı saha tesisimizden randevu alarak arkadaşlarınızla farklı bir aktivite yapabilir, eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Randevu oluşturmak için ise bizlerle telefon numaralarımız üzerinden irtibata geçebilir ya da Oneycenter internet sayfamız üzerinden randevu alabilirsiniz. 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 numaralarımız üzerinden bize ulaşarak randevu alma isteğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. İnternet sayfamız aracılığıyla randevu oluşturmak için ise sitemize giriş yaparak sağ üst köşede yer alan “Rezervasyon Oluştur” seçeneğine tıklamalısınız. Ardından halı saha seçimini yapmanız gerekmektedir. Ünye – Fatsa halı saha tesisi içerisinde 1 tane kapalı sahamız ve 1 tane de açık sahamız mevcuttur. Kapalı sahalarımızın ölçüsü 30 m x 50 m şeklinde iken açık sahalarımızın ölçüleri ise 45 m x 75 m şeklindedir. Kapalı sahalarda 7 – 7 ve 6 – 6 şeklinde oynanabilmektedir. Açık sahalarda ise 8 – 8 ve 9 – 9 şeklinde rahatlıkla oynanabilir. Ardından ilgili alanları doldurduktan sonra randevu oluştur işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Uygun Fiyatlı ve Avantajlı Halı Saha Hizmetlerimiz Sizleri Bekliyor!

Ünye – Fatsa halı saha tesisimizde siz müşterilerimiz için oldukça uygun fiyatlı ve avantajlı hizmetler sağlamaktayız. Fiyatlarımız servisli ve servissiz olmak üzere iki şekilde belirlenmiştir. Servisli fiyatlarımız 35 TL şeklinde belirlenmişken servissiz fiyatlarımız ise 30 TL şeklinde belirlenmiştir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonHemen Arayın Randevu Alın