Halı Saha Ne Zaman Kuruldu?

Okul sonrası eve geç kalma ya da bir anda ortaya çıkan işin adı halı saha maçlarıdır.

İnsanların daha çok erkeklerin sosyal olma yollarının bir tanesi halı sahalardır. Kendine has özellikleri olan halı saha ne zaman kuruldu; Türkiye’de açılan ilk halı sahanın kuruluş tarihi 1988’dir.  İlk anda fazla rağbet görmeseler de halı sahalar giderek gelişmiş ve 1992 tarihinden itibaren hayatın vazgeçilmez unsurlarından olmuşlardır.

Halı Sahaların Gelişim Aşamaları

İlk yapılan halı sahaların çoğunluğu açık halı sahalarıdır. Daha sonra mevsim şartlarının etkilerinden sahaları koruma amacı ile kapalı halı sahalar inşa edilmeye başlanmıştır. Kapalı halı sahalar her şartta ve mevsimde maç yapma şansı sağlarlar. Oneycenter halı sahaları, halı sahaların ulaştığı son teknoloji sistemler ve özellikler ile inşa edilen sahalardır. Ünye-Fatsa halı saha günümüzde halı sahaların sağladığı bütün hizmetleri müşterilerine verir. 1.sınıf sentetik FIFA onaylı çimler bu özelliklerin ilkidir. Maçları görüntüleyen kamera ve ışıklandırmalar sahanın diğer özellikleridir. Çim kalitesi ve kalınlık oranı oyuncuların maç sırasında yaşadıkları olumsuzlukları minimuma indirir.

Türkiye’ de Kaç Halı Saha Bulunur?

Türkiye’ de bulunan halı sahaların tahmini sayısı 14-15 bin civarıdır. Bu halı sahalar kapalı ve açık halı sahalar olarak farklı boyutlarda inşa edilmişlerdir. Ünye-Fatsa halı saha kapalı-açık iki halı sahaya bünyesinde yer verir. Halı sahalarda yaşanan her gelişmeyi yakından izleyen halı sahamız her zaman yeniliklere öncülük eder. En yeni sistemler ile donan halı sahamızda unutulmaz maç anıları bir telefon uzaklıkta 0507 396 52 52/0452 333 88 88 lütfen bize ulaşın.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonHemen Arayın Randevu Alın