Dostlarınızla Ünye Halı Sahada Hem Spor Yapın Hem de Eğlenin!

Ünye halı saha tesisimizden randevu oluşturarak arkadaşlarınızla keyifli bir akşam geçirebilir ve spor yapabilirsiniz. Randevu almak için telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir ya da Oneycenter internet sayfamız üzerinden randevu oluşturabilirsiniz. 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 numaralarımız üzerinden bizleri arayarak halı saha için randevu almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. İnternet sayfamızdan randevu oluşturmak için ise şu adımları takip edebilirsiniz:

  • Öncelikle Oneycenter internet sayfamıza giriş yapın.
  • Ardından sağ üst köşede yer alan “Rezervasyon Oluştur” seçeneğine tıklayarak halı saha seçiminizi gerçekleştirin.
  • Daha sonra sizden talep edilen bilgileri ilgili alanlara girerek karşınıza gelen adımları tamamlayın.
  • Tüm bu adımları sonucunda randevu oluşturmuş olursunuz.

Ünye Halı Sahada Maç Görüntülerini Alarak İstediğiniz Platformlarda Paylaşın!

Ünye en iyi halı saha olarak bilinen tesisimizde, müşterilerimizin talep etmesi doğrultusunda maç görüntülerini alabilirler. Ünye halı saha video çekimi hizmetimiz mevcuttur. Oynanan tüm maçlar, kamera ile kayıt altına alınır. Açık ve kapalı olmak üzere iki çeşit sahamız mevcuttur. Sahalarımızda kameralar bulunmaktadır. Kamera kaydına alınan maçınızın özetini izleyebildiğiniz gibi aynı zamanda istediğiniz pozisyon ve gollerin bulunduğu videoları keserek sosyal medya üzerinden ya da arkadaşlarınız ile paylaşmanız mümkündür. Bu hizmetlerimizden faydalanmak için yalnızca bizlere iletişim numaralarımız aracılığıyla ulaşmanız yeterli olacaktır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonHemen Arayın Randevu Alın