Halı Saha Kaç Dk Sürer?

Halı sahalar hafta sonları dostlarla olmanın en eğlenceli taraflardır.

Halı saha maçlarının sürelerini hakem ve takım oyuncuları değiştirebilir. Ancak halı saha kaç dk sürer; 25 dakika olan iki devrede maçlar biter. Futbolda olan uzatma benzeri etkenler ile maçların saati uzayabilir.

Halı Saha Maçlarına Ne Götürülür?

Ünye-Fatsa halı saha maçlarda kullanılan top, yelek ve kaleci eldivenleri için oyunculardan ilave bir ücret almaz. Oyuncular yanlarında yedek kıyafet, maç sırasında giymek için forma ve uygun ayakkabılar ile gelmelidir. Tesisimiz maç için gerekli olanlara ayakkabı kiralama hizmeti verir. Oneycenter Sahamızda maçların süreleri 25- 25 iki devre şeklindedir. Oyuncular ve takım anlaşırsa maç süresini uzatabilirler. Maç süresine karar verme maç başlamadan önce yapılır. Halı sahanın uygun olduğu saatler, hizmetlerimiz hakkında bilgi alma ve halı saha rezervasyonlarınız için bizimle iletişim 0452 333 88 88- 0507 396 52 52 kurun.

Halı Saha Sakatlanmaları Nasıl Önlenir?

Ünye-Fatsa halı saha maçları sakatlanma ihtimalini en aza düşüren kaliteli çimlerle kaplıdır. Sakatlanma ihtimaline karşı sağlık kitleri ve buz bulundurulur. Oyuncuların maç öncesi sıvı almaları için kafeterya hizmetimiz vardır. Sahalarımızda yaşanan sakatlanma ve kazalar saha kaynaklı değildir. Isınma hareketleri yapmadan maça başlayan oyuncuların ve topa müdahale ederken rakibe vuran oyuncuların neden olduğu sakatlanmalardır. Ayrıca halı saha maçlarından sonra yaşanan en büyük sorun hareket hızından dolayı yaşanan kas ağrılarıdır. Düzenli spor yapan oyuncular bu ağrıları yaşamazlar. Spor yapmadıkları için yaşayanlar spor yapmaya başladıklarından ağrı yaşamazlar.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

 

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonHemen Arayın Randevu Alın