Halı Sahada Nasıl Ayakkabı Giyilmeli?

Ayakkabılar hayatın her alanında olduğu gibi maçlarda da önemlidir.

Halı sahalarda tercih edilen ayakkabılar çok önemli, doğru olmayan ayakkabı seçimi istenmeyen kazalara neden olur. Maç için gidilecek halı sahanın kaplı olduğu malzemeler ayakkabı seçimini etkiler.

Halı Saha Ayakkabı Seçimi

Halı sahada nasıl ayakkabı giyilmeli; sahanın zemine uyumlu olan ve ayakların rahat edeceği ayakkabılar seçilmelidir. Her işten ve yaş grubundan erkek için maç yapmak vazgeçilmezdir. Profesyonel Oneycenter halı saha oyunculuğu yapanların ve zevk için arada maçlara katılanların ayakkabıları özel üretilen futbol ayakkabılarıdır. Ünye-Fatsa halı saha ayakkabıları ayakları koruma ve saha zeminine zarar vermeyecek tarzda ayakkabılar kullanır. Bu ayakkabıları kiralama hizmeti ile maç tutkunlarının hizmetine sunar. Ayakkabılarınız maç sırasındaki hızını etkileyerek daha keyifli bir maç yaşamanızı sağlar.

Halı Saha Ayakkabısının Özellikleri

Maç esnasında hareket kabiliyetini sınırlamayacak ayakkabılar ile maça gelmek önemlidir. Ayakkabıların, ayağı tam sarması ve nefes alma özelliği olması ekstra önem taşır. Ünye-Fatsa halı saha ayakkabıları; dana, suni veya kanguru derisinden yapılan ayakkabılar seçilmelidir. Yapay çim zeminlere özel geliştirilen bu ayakkabılar kısa çivilidir. Sporcuların ayaklarını saran özellikleri ile halı saha kramponları, koşu yaparken veya hayatın rutininde de kullanılır. Her halı saha ayakkabısının farklı özellikleri bulunur. Kendinize en uygun ayakkabıyı alarak maçların bir numaralı yıldızı olabilirsiniz. Zaten bir ayakkabınız varsa hemen 0452 333 88 88- 0507 396 52 52 rezervasyon yaptırarak halı sahamızda koşmaya başlayın.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

 

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonHemen Arayın Randevu Alın